Zobrazen 1. – 10. z 11 výsledků

Zrcadlo s kulatým mechem (Kopečkový mech)

Original price was: 2,990.00 Kč – 34,990.00 Kč.Current price is: 2,190.00 Kč – 29,990.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechové zrcadlo s Kopečkovým mechem a rostlinami 50-150cm

Original price was: 5,990.00 Kč – 29,990.00 Kč.Current price is: 4,990.00 Kč – 24,990.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechové zrcadlo Jungle s Kopečkovým, Plochým mechem a rostlinami

Original price was: 4,990.00 Kč – 27,490.00 Kč.Current price is: 3,990.00 Kč – 22,490.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechové zrcadlo v dřevěném rámu

Original price was: 4,990.00 Kč – 24,990.00 Kč.Current price is: 4,490.00 Kč – 22,990.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechové zrcadlo s Kopečkovým, Siberian mechem a rostlinami 45-150cm

Original price was: 4,490.00 Kč – 29,990.00 Kč.Current price is: 3,990.00 Kč – 24,990.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Zrcadlo na Mechu s Podsvícení

Original price was: 6,999.00 Kč – 27,499.00 Kč.Current price is: 5,999.00 Kč – 22,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Kulaté Zrcadlo s Sobí mechem v Rámu

Original price was: 2,499.00 Kč – 22,999.00 Kč.Current price is: 1,999.00 Kč – 19,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechové zrcadlo s Sobi Mech (Lišejník) a Rostlinami

Original price was: 5,990.00 Kč – 24,990.00 Kč.Current price is: 4,990.00 Kč – 22,990.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Zrcadlo s Mechem a Podsvícení

Original price was: 6,999.00 Kč – 29,499.00 Kč.Current price is: 5,999.00 Kč – 24,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Zrcadlo s Mechem

Original price was: 5,990.00 Kč – 24,990.00 Kč.Current price is: 4,990.00 Kč – 22,990.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Představujeme hit sezóny. Bezúdržbové zrcadlo s mechem, které zaujme na první pohled. Netradiční zrcadlo se bude vyjímat v každé místnosti. Nejlépe se bude mechu dařit v prostoru, kde vlhkost dosahuje rozmezí 40–60 %. Ideální tedy na zeď do koupelny, ale skvěle vynikne i v předsíni nebo v ložnici. Všude tam, kde chcete snoubit přírodu s interiérem. Zrcadla s mechem jsou velmi žádaná. O mech se nemusíte téměř starat, je bezúdržbový a při správném zacházení vydrží roky stále svěže přírodní. Dopřejte si kus luxusu a mějte přírodní originální designové zrcadlo doma. Designová přírodní zrcadla jsou perfektním dárkem. Obdarujte blízké tímto originálním dárkem a potěšte je nejen zrcadlem, ale především přidanou hodnotou v podobě uklidňujícího pohledu na kousek přírody. Přírodní, designová zrcadla s mechem pozitivně působí na psychiku člověka a je prokázáno, že uklidňují mysl, snižují a tlumí napětí a stres. Nebo vyberte originální dárek v podobě obrazů s mechem a nezapomeňte si prohlédnout také nabídku originálních mechových hodin

Chcete stylově doplnit interiér bytu, soukromého domu nebo kancelářských prostor? Pozor na mechové zrcadlo. Takový dekorativní prvek se může stát středem interiéru.

Vlastnosti zrcadel s mechem

Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu dekorativních prvků, které mohou zpestřit interiér vašeho bytu, domu nebo nebytových prostor. Jednou z oblíbených možností je mechové zrcadlo. Pro výrobu používají specialisté pouze přírodní materiály, které splňují řadu požadavků a norem.

Kvalitní zrcadlo se stabilizovaným mechem vám vydrží minimálně 10 let. Vzhled je vždy atraktivní. Funkční vlastnosti dekorativního prvku také netrpí. Koneckonců, zrcadlo nejen vypadá esteticky, ale také plní řadu důležitých funkcí.

Moderní koupit zrcadlo s mechem u nás, pro zkušené designéry. Aby byl každý výrobek jedinečný, díky čemuž se váš interiér stane nenapodobitelným. Takové zrcadlo můžete umístit do ložnice, chodby nebo pokoje pro hosty. Některé typy zrcadel jsou určeny přímo pro instalaci do koupelny.

Našim zákazníkům nabízíme ke koupit zrcadlo se stabilizovaným mechem libovolné velikosti a tvaru. Tak u nás najdete ten správný zápas.

Jak vyrobit zrcadla 

K výrobě zrcadlo v mechu jsou použity pouze ty nejkvalitnější materiály. Mech je zcela přírodní a šetrný k životnímu prostředí. Sklízí se ručně v ekologicky čistých oblastech. Pro dekoraci se používají pouze ty nejlepší druhy mechu, které mají vynikající estetické vlastnosti a jsou odolné.

V procesu zpracování jsou všechny přírodní šťávy nahrazeny vysoce kvalitními syntetickými látkami. Umělé materiály zastavují všechny životní procesy, rostliny si tak udrží svůj tvar a strukturu po velmi dlouhou dobu. Materiály použité pro stabilizaci jsou zcela bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Aby byly rostliny bezpečné pro obyvatele a domácí mazlíčky.

A aby si mech udržel atraktivní zelenou barvu po dlouhou dobu, jsou rostliny pokryty speciální barvou. Látka je zcela bezpečná a během provozu nevypouští toxické látky. Barva je odolná vůči negativním vlivům prostředí, změnám teplot, vlhkosti a dokonce i mechanickému poškození. Pro výrobu základny a rámu také používají vysoce kvalitní materiály, které vám budou sloužit desítky let.

Pro prodloužení životnosti zrcadla a zajištění bezpečnosti všech materiálů jsou ošetřeny speciálními prostředky. Proto jsou výrobky chráněny před korozí, pokud je na rám použit kov, a také před hmyzem a vlhkostí.

Zde si můžete zakoupit kvalitní zrcadlo s mechem cena je dostupnější. Toto zrcadlo může být skvělým dárkem pro vaše přátele a rodinu.  

Výhody zrcadel s mechem

Jejich hlavní výhodou je ekologická nezávadnost. K výrobě se totiž používají výhradně přírodní materiály, které splňují mezinárodní standardy kvality a bezpečnosti. Neměli byste kupovat zrcadla vyrobená z plastu nebo jiných umělých materiálů. Mají totiž omezenou životnost a mohou být pro obyvatele nebezpečné.

Všechny použité materiály jsou hypoalergenní. Takže i lidé trpící alergickými reakcemi mohou používat takové dekorativní výrobky. Proto můžete takové zrcadlo bezpečně umístit do ložnice.

Instalace zrcadla také nezabere mnoho času. Vše, co je potřeba, je poměrně jednoduchý montážní systém pro bezpečné upevnění zrcadla ve svislé poloze. Vertikální zahradnictví prostor je dnes velmi populární. Designéři vám mohou nabídnout mnoho neobvyklých možností zdobení prostor, takže si každý z vás vybere tu nejlepší volbu pro sebe.

Po zakoupení takového zrcadla můžete do interiéru vnést kus přírody. Takže ve svém bytě nebo soukromém domě si můžete odpočinout od ruchu velkoměsta.

Naši designéři jsou připraveni nabídnout vám širokou škálu modelů, které se liší jak velikostí a tvarem, tak i sadou rostlin, které rám zdobí. Každý z vás si tedy může vybrat tu nejlepší variantu pro sebe.

Garantujeme vysokou kvalitu všech materiálů bez výjimky. To platí jak pro materiály, které se používají k dekoraci, tak pro materiály na výrobu rámu. Tyto produkty tedy vydrží opravdu dlouho.

Jak se starat o zrcadla

Kvalitně vyrobené zrcadlo vám bude sloužit minimálně 10 let. V tomto případě nemusíte trávit čas péčí o takové produkty. Rostliny není třeba zalévat, stříhat a hnojit. Navzdory skutečnosti, že rostliny zůstávají živé, během provozu nevyblednou.

Přesto vám doporučujeme dodržovat určitá doporučení ohledně umístění a péče. Nainstalujte zrcadlo tak, aby na mech nedopadalo přímé sluneční světlo. UV záření může poškodit strukturu a způsobit vyblednutí barev.

Sledujte také úroveň vlhkosti. Přímé vystavení páře a vysoké vlhkosti může také nepříznivě ovlivnit strukturu rostlin. Proto je tak důležité zajistit, aby místnost měla co nejpříznivější mikroklima.

Doporučujeme pravidelně odstraňovat z povrchu prach a jiné nečistoty. K čištění mechu používejte měkké kartáče, abyste nepoškodili strukturu rostlin. K čištění povrchu zrcadla ale používejte jemné čisticí prostředky, abyste nepoškodili strukturu.

K čištění mechu a povrchu zrcadla nepoužívejte agresivní přípravky. Rám může být také poškozen vystavením agresivním chemikáliím. Proto doporučujeme předem vybrat sadu produktů pro péči o zrcadlo, aby si po dlouhou dobu zachoval svůj reprezentativní vzhled a funkčnost.

V našem katalogu najdete spoustu zajímavých nabídek. Našim zákazníkům ale nabízíme i službu individuální výroby podle unikátního projektu. Cena bude záviset na složitosti projektu a velikosti dekorativního prvku. Pokud to klient potřebuje, naši manažeři mohou vypočítat náklady v závislosti na individuálním přání klienta. Cenu ovlivňuje i to, jaké materiály byly k výrobě použity.

Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na naše manažery. Rádi zodpoví všechny vaše dotazy a poskytnou podrobné informace o pozicích, o které máte zájem. Můžete také zadat objednávku během několika minut. Garantujeme vysokou kvalitu, trvanlivost výrobků, dostupnou cenu a vynikající služby. Dodávka bude provedena ve velmi krátké době.