Zobrazuji všech 12 výsledků

Show sidebar
zavřít

Dřevěné hodiny s lišejníkem

2,356.00 4,844.00  s DPH
Designové - ručně vyráběné Mechové hodiny. Rám je vyroben z dubového dřeva. Mach je ručně sbírán v soukromých lesích Finska, je 100% přírodní. Prošel procesem stabilizace, čili je zcela BEZÚDRŽBOVÝ Strojek hodin má zcela tichý chod Napájení AA baterie Na zadní straně Hodin je osazen kovový háček, pro zavěšení hodin na stěnu Na obrázcích jsou zobrazeny hodiny pr. 40cm Doba dodání 2-4 týdny• nezaléváme. • Neskladovat / neumísťovat v příliš vlhkém (nad 60%) nebo příliš suchém (pod 40%) prostředí, jako ani v blízkosti topných těles. • Neumísťovat na přímém slunečním světle nebo v blízkosti žárovek a jiných zdrojů vysoké teploty. • Neumísťovat na lakem nebo olejem upravené plochy bez podkladu. • Zabránit manuálnímu poškození.
zavřít

Hodiny s lišejníkem a masivním dřevem

3,273.00 6,415.00  s DPH
Designové - ručně vyráběné Mechové hodiny. Rám je vyroben z kávovým ram. Mach je ručně sbírán v soukromých lesích Finska, je 100% přírodní. Prošel procesem stabilizace, čili je zcela BEZÚDRŽBOVÝ Strojek hodin má zcela tichý chod Napájení AA baterie Na zadní straně Hodin je osazen kovový háček, pro zavěšení hodin na stěnu Na obrázcích jsou zobrazeny hodiny pr. 40cmDoba dodání 2-4 týdnyNezalévat. Neskladovat / neumísťovat v příliš vlhkém (nad 60%) nebo příliš suchém (pod 40%) prostředí, jako ani v blízkosti topných těles. Neumísťovat na přímém slunečním světle nebo v blízkosti žárovek a jiných zdrojů vysoké teploty. Neumísťovat na lakem nebo olejem upravené plochy bez podkladu. Zabránit manuálnímu poškození.
zavřít

Hodiny s lišejníkem na dveře

2,356.00 4,844.00  s DPH
Designové - ručně vyráběné Mechové hodiny. Rám je vyroben z Dubo-vého dřeva. Mach je ručně sbírán v soukromých lesích Finska, je 100% přírodní. Prošel procesem stabilizace, čili je zcela BEZÚDRŽBOVÝ Strojek hodin má zcela tichý chod Napájení AA baterie Na zadní straně Hodin je osazen kovový háček, pro zavěšení hodin na stěnu Na obrázcích jsou zobrazeny hodiny pr. 40cm Doba dodání 2-4 týdny• nezaléváme. • Neskladovat / neumísťovat v příliš vlhkém (nad 60%) nebo příliš suchém (pod 40%) prostředí, jako ani v blízkosti topných těles. • Neumísťovat na přímém slunečním světle nebo v blízkosti záře-ek a jiných zdrojů vysoké teploty. • Neumísťovat na lakem nebo olejem upravené plochy bez pod-kladu. • Zabránit manuálnímu poškození.
dreveny-bilydreveny-cernydreveny-svetlehnedydreveny-tmavohnedy
zavřít

Hodiny z machu Jungle

3,404.00 10,997.00  s DPH
Vzácné druhy stabilizovaný materiálů netoxické bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 let 100% přírodní: náš Jungle stabilizovaný rastlínу Hodiny sestávají ze 100% pravého, stabilizovaný mechy zvuková izolace - mech má velmi vysokou hladinu zvuku až do 50% Jungle stabilizovaný rastlínу kruh se skládá z více než 15 - 20 druhů rostlin a mechu Běží na jedné AA baterii (není součástí).
dreveny-bilydreveny-cernydreveny-svetlehnedydreveny-tmavohnedy
zavřít

Hodiny z Provance mechu

3,404.00 10,997.00  s DPH
Vzácné druhy stabilizovaný materiálů netoxické bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 let 100% přírodní: náš Mechové hodiny Provence moss sestávají ze 100% pravého, stabilizovaný mechy zvuková izolace - mech má velmi vysokou hladinu zvuku až do 50% Jungle stabilizovaný rastlínу kruh se skládá z více než 15 - 20 druhů rostlin a mechu Běží na jedné AA baterii (není součástí).
dreveny-bilydreveny-cernydreveny-svetlehnedydreveny-tmavohnedy
zavřít

Hodiny s kulatým a Provance mechem

2,749.00 8,117.00  s DPH
Vzácné druhy stabilizovaný materiálů netoxické bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 let 100% přírodní: náš Mechové hodiny Ballmoss s Flatmoss skládají ze 100% pravého, stabilizovaný mechy zvuková izolace - mech má velmi vysokou hladinu zvuku až do 50% Běží na jedné AA baterii (není součástí).
dreveny-bilydreveny-cernydreveny-svetlehnedydreveny-tmavohnedy
zavřít

Hodiny s kulatým mechem

3,927.00 12,569.00  s DPH
Vzácné druhy stabilizovaný materiálů netoxické bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 let 100% přírodní: Hodiny s Kulatý mechem skládají ze 100% pravého, stabilizovaný mechy zvuková izolace - mech má velmi vysokou hladinu zvuku až do 50% Běží na jedné AA baterii (není součástí).
dreveny-bilydreveny-cernydreveny-svetlehnedydreveny-tmavohnedy
zavřít

Hodiny s kulatým mechem v kombinaci s mechem Flatmoss a lišejníků

2,592.90 4,926.51  s DPH
Vzácné druhy stabilizovaný materiálů netoxické rozměr 35x40cm bezúdržbová Stálezelený život po dobu 7-10 let 100% přírodní: Hodiny s kulatým mechem v kombinaci s mechem Flatmoss a lišejníků sestávají ze 100% pravého, stabilizovaný mechy zvuková izolace - mech má velmi vysokou hladinu zvuku až do 50% Běží na jedné AA baterii (není součástí).
576186greenmedium-greenspring-greendreveny-bilydreveny-cernydreveny-svetlehnedydreveny-tmavohnedy
zavřít

Kulaté mechové hodiny s lišejníkem

2,356.00 4,844.00  s DPH
Designové - ručně vyráběné Mechové hodiny. Rám je vyroben z dubového dřeva. Mach je ručně sbírán v soukromých lesích Finska, je 100% přírodní. Prošel procesem stabilizace, čili je zcela BEZÚDRŽBOVÝ Strojek hodin má zcela tichý chod Napájení AA baterie Na zadní straně Hodin je osazen kovový háček, pro zavěšení hodin na stěnu Na obrázcích jsou zobrazeny hodiny pr. 40cm Doba dodání 2-4 týdnyNezalévat. Neskladovat / neumísťovat v příliš vlhkém (nad 60%) nebo příliš suchém (pod 40%) prostředí, jako ani v blízkosti topných těles. Neumísťovat na přímém slunečním světle nebo v blízkosti žárovek a jiných zdrojů vysoké teploty. Neumísťovat na lakem nebo olejem upravené plochy bez podkladu. Zabránit manuálnímu poškození.Ručně vyráběná položka Chraňte před přímým slunečním zářením Není třeba zalévat, hnojit a řezat Požadovaná teplota místnosti 20-25 ° C Hladina vlhkosti musí být 40-60% vyrobené na Slovensku
zavřít

Hodiny s kulatým mechem a epoxidem

3,404.00 10,997.00  s DPH
Vzácné druhy stabilizovaný materiálů netoxické bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 let Po zaschnutí poskytne epoxid lesklý efekt a zrcadlový povrch. Neobvyklé nástěnné hodiny jsou praktickým dárkem, který ozdobí každý interiér. 100% přírodní: náš Kulatý mech Hodiny sestávají ze 100% pravého, stabilizovaný mechy zvuková izolace - mech má velmi vysokou hladinu zvuku až do 50% Běží na jedné AA baterii (není součástí).
zavřít

Hodiny s lišejníkem a epoxidem

2,880.00 7,855.00  s DPH
Vzácné druhy stabilizovaný materiálů netoxické bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 letPo zaschnutí poskytne epoxid lesklý efekt a zrcadlový povrch. Neobvyklé nástěnné hodiny jsou praktickým dárkem, který ozdobí každý interiér. 100% přírodní: náš LIŠEJNÍKY Hodiny sestávají ze 100% pravého, stabilizovaný mechy zvuková izolace - mech má velmi vysokou hladinu zvuku až do 50% Měchové hodiny obsahují vrcholy skutečných LIŠEJNÍKY z Norska, které byly pečlivě vybrány ručně a konzervované. Běží na jedné AA baterii (není součástí).
zavřít

Masivní dřevěné hodiny s lišejníkem a kulatým mechem

2,356.00 4,844.00  s DPH
Designové - ručně vyráběné mechové hodiny. Mach je ručně sbírán v soukromých lesích Finska, je 100% přírodní. Prošel procesem stabilizace, čili je zcela BEZÚDRŽBOVÝ Strojek hodin má zcela tichý chod Napájení AA baterie Na zadní straně Hodin je osazen kovový háček, pro zavěšení hodin na stěnu Na obrázcích jsou zobrazeny hodiny pr. 40cm Doba dodání 2-4 týdny• nezaléváme. • Neskladovat / neumísťovat v příliš vlhkém (nad 60%) nebo příliš suchém (pod 40%) prostředí, jako ani v blízkosti topných těles. • Neumísťovat na přímém slunečním světle nebo v blízkosti žárovek a jiných zdrojů vysoké teploty. • Neumísťovat na lakem nebo olejem upravené plochy bez podkladu. • Zabránit manuálnímu poškození.