Zobrazen 1. – 10. z 17 výsledků

Set Mechových Obrazů s Rostlinami

Original price was: 2,999.00 Kč – 77,499.00 Kč.Current price is: 2,499.00 Kč – 68,749.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechový obraz mix mech, Přírodní dřevo a rostliny

Original price was: 5,499.00 Kč – 34,499.00 Kč.Current price is: 4,999.00 Kč – 33,499.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Obraz s Kopečkovým, Sibiřským mechem, rostlinami a podsvícením

Original price was: 8,499.00 Kč – 39,999.00 Kč.Current price is: 7,499.00 Kč – 37,499.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Obraz s Siberian mechu, Kopečkovým mechem a rostlinami

Original price was: 3,099.00 Kč – 27,999.00 Kč.Current price is: 2,799.00 Kč – 25,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Obraz s kulatým mechem (Kopečkový mech, Ball Moss) a rostlinami

Original price was: 3,099.00 Kč – 34,999.00 Kč.Current price is: 2,799.00 Kč – 31,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Set Mechových Obrazů z Mechu a Dřeva

Original price was: 2,999.00 Kč – 77,499.00 Kč.Current price is: 2,499.00 Kč – 68,749.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Obraz s plochý mech a rostlinami

Original price was: 3,099.00 Kč – 27,999.00 Kč.Current price is: 2,799.00 Kč – 25,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Obdélníkový obraz Jungle s stabilizovanými rostlinami

Original price was: 3,799.00 Kč – 34,499.00 Kč.Current price is: 3,199.00 Kč – 33,499.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Obraz Jungle s mechem a stabilizovanými rostlinami

Original price was: 3,799.00 Kč – 34,499.00 Kč.Current price is: 3,199.00 Kč – 33,499.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Dekoratívní Mechový Obraz s Dřevem Rostlinami a Podsvícením

Original price was: 8,499.00 Kč – 39,999.00 Kč.Current price is: 7,499.00 Kč – 37,499.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Rostlinné obrazy jsou skvělou volbou všude tam, kde je absence zalévání. Obrazy nabízíme ze stabilizovaného mechu v kombinaci s mixem rostlin.  Obrazy z rostlin doplněny o mech a lišejník jsou perfektní volbou pro dárek. Obdarujte blízké nebo obchodního partnera exkluzivním dárkem. Pečlivě propracovaný dárek v podobě dělící přenosné příčky s mechem taky neurazí. V jednoduchosti je krása a když se design prolne s uměním vznikne nadčasový obraz ze stabilizovaných rostlin. Další skvělou vlastností je bezúdržbovost. Obraz z rostlin vydrží spoustu let. Rostlinné obrazy vynikají svou dominantou na zdech. Při pohledu na obraz se vaše mysl zklidní a napětí a stres pomine. Obrazy nabízíme s plochým a kopečkovým mechem, lišejníkem, nebo rostlinami. Pracujeme pouze s netoxickým materiálem. Dopřejte si trochu radosti koupí kousku přírody. 

K výzdobě vašeho domova nebo kanceláře se dříve používaly rostliny v květináčích. Kdežto dnes populárnější a praktičtější možností jsou obrazy z živých rostlin. Toto je jedna z možností vertikálního zahradničení. Obraz se skládá z různých rostlin vybraných designéry. Všechny rostliny jsou umístěny ve speciálně vyrobeném rámu.

Výhody obrazů

Moderní stabilizované květinové obrazy mají řadu výhod, o kterých si povíme později. Jednou z výhod je, že na stěny můžete umístit dekorativní prvky. Tímto způsobem ušetříte místo. Obrazy můžete umístit na stěnu v ložnici, na chodbě nebo ve vaší kanceláři. Takové kompozice pomohou vytvořit útulnou atmosféru a příznivé mikroklima. Přírodní rostliny navíc pomáhají obohatit místnost kyslíkem.

Také obrazy ze stabilizovaných rostlin jsou vhodné pro ty, kteří mají domácí mazlíčky. Ostatně pokojové rostliny v květináčích často trpí příliš aktivními kočkami a psy. Zatímco obrazy, které jsou umístěny na stěnách, nejsou v ohrožení.

Stylové fytopury budou skvělým dekorativním prvkem a středobodem každé místnosti. Toto řešení vypadá velmi neobvykle a originálně. Pokud jste vždy snili o zimní zahradě, máme pro vás velmi pohodlnou alternativu. Takové dekorativní prvky zaručeně překvapí vaše hosty a potěší vás po mnoho let. Navíc takové rostliny přinesou výhody.

Moderní fytopokura ke koupi, kterou u nás najdete, nepotřebuje složitou péči. Pokud se rozhodnete mít doma živé rostliny, budete se o ně muset pravidelně starat: věnovat čas zalévání, hnojení a zastřihování. Rostliny bude také třeba přesazovat, když rostou. Bohužel ne každý má na to čas. Stabilizované rostliny proto budou výbornou alternativou. Není třeba je zalévat a hnojit. Aby byl vzhled rostlin bezchybný, stačí pravidelně odstraňovat prach a nečistoty z listů. K tomu použijte speciální kartáč nebo dokonce vysoušeč vlasů. K čištění nepoužívejte agresivní chemikálie ani vodu. Koneckonců, můžete poškodit rostliny.

K výrobě obrázky čerstvých květin odborníci používají pouze přírodní rostliny. Sbírají se výhradně v ekologicky čistých oblastech, především lesích. Všechny rostliny jsou přirozené a jedinečné. Takže žádné dva obrázky nejsou stejné. Nákupem takového obrázku získáte jedinečný prvek výzdoby. Takže takové obrazy jsou zcela bezpečné pro lidi i domácí mazlíčky.

Důvody ke koupi fyto-obrazu

Mnozí dnes chtějí koupit fytopiku. Koneckonců, takové dekorativní prvky se stanou skutečnou ozdobou vašeho domova, bytu nebo kancelářských prostor. Na tvorbě obrazů pracují zkušení designéři, kteří vyvíjejí jedinečné projekty s ohledem na přání zákazníků a hlavní trendy.

Náš katalog obsahuje širokou škálu cena phytopictures, které jsou více než dostupné. Katalog obsahuje širokou škálu možností, vyrobených v různých stylech. Každý si tedy může vybrat tu nejlepší variantu, vzhledem k celkovému interiéru bytu nebo kanceláře.

Kvalitní obrazy z přírodních květin ke koupi, které u nás můžete zakoupit, jsou zcela bezpečné. K výrobě se totiž používají přírodní materiály. Procházejí několika fázemi výběru, protože rostliny musí splňovat řadu kritérií.

A aby se dosáhlo potřebných ukazatelů trvanlivosti a stability, rostliny jsou ošetřeny speciálními prostředky. Syntetické impregnace nahrazují v rostlinách přírodní šťávu. Takže všechny životní procesy v rostlinách se zastaví. Takže i po delším používání zůstanou květiny krásné a svěží.

Stabilizovaný mech se také používá k tvorbě obrazů. Harmonicky doplňuje květiny a dělá obraz úplný. Mech se sklízí ručně v ekologicky čistých oblastech. Pro výrobu obrazů se používají pouze speciální odrůdy mechu, protože na tom závisí jak délka života rostlin, tak jejich vzhled.

A aby fyto obrázky vždy vypadaly jasně a stylově, lze jednotlivé prvky natřít speciální barvou. Složení barvy neobsahuje toxické a nebezpečné látky. Obrazy jsou proto zcela bezpečné jak pro obyvatele domu, tak pro domácí mazlíčky. Bez ohledu na teplotní podmínky a další klimatické vlastnosti barva neuvolňuje nebezpečné látky a zůstává vždy světlá.

Životnost malby je v průměru 10 let. O opravě nebo výměně dekorativních prvků proto nemusíte dlouho přemýšlet. Obraz si po tuto dobu zachovává reprezentativní vzhled.

Takový obrázek můžete umístit absolutně do jakékoli místnosti, ať už je to ložnice, obývací pokoj nebo koupelna.

Jak pečovat o obraz

Kvalitní živé obrazy z rostlin ke koupi, které u nás můžete zakoupit, nevyžaduje zvláštní péči. Není třeba je zalévat, rostliny není třeba přihnojovat. Ale aby si obrázek zachoval reprezentativní vzhled, doporučujeme dodržovat poměrně jednoduchá pravidla.

Vyplatí se umístit obrázek tam, kde na povrch nebude dopadat přímé sluneční světlo. Koneckonců, pod vlivem ultrafialového světla může barva vyhořet a v některých případech může dojít k poškození struktury rostlin. Proto si pro místnost vyberte místo, kam nedopadá sluneční světlo.

Neumísťujte obrazy do místností s vysokou vlhkostí. Přímé vystavení vlhkosti, vodě a páře může nepříznivě ovlivnit stav rostlin. Je lepší, když indikátory vlhkosti nepřesahují 50%. Pro umístění do koupelny jsou proto vhodné rostliny, které dříve prošly speciálním školením.

Naši specialisté jsou schopni vytvořit naprosto jakýkoli obrázek. Klient si může vybrat variantu, která je uvedena v katalogu, nebo objednat výrobu podle unikátního projektu. Vaši nejsložitější představu proměníme ve skutečnost.

Kde si obraz objednat

Našim klientům nabízíme velmi širokou škálu obrazů. Liší se jak velikostí, tak obsahem. Koneckonců, k výrobě se používají různé květiny. Kombinaci určují designéři. Vše záleží na stylu, ve kterém chcete obrázek udělat.

Garantujeme velmi vysokou kvalitu výrobků a také jejich originalitu. Náklady na dekorativní výrobky zároveň zůstávají více než dostupné. Kvalitní obrazy pro dekoraci obytného prostoru si tedy může dovolit každý.

Chcete-li vybrat svůj ideální obraz, doporučujeme vám kontaktovat naše manažery a požádat o pomoc. Seznámí vás se sortimentem a pomohou s objednávkou. Jsme si jisti, že se stanete naším pravidelným zákazníkem.