Zobrazen 1. – 10. z 12 výsledků

Hexagon Šestiúhelník obraz s Sobí mech (lišejníkem).

Original price was: 1,499.00 Kč – 3,499.00 Kč.Current price is: 1,249.00 Kč – 3,099.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Hexagon obraz s kulatým mechem (Kopečkový mech) a rostlinami.

Original price was: 1,749.00 Kč – 4,199.00 Kč.Current price is: 1,499.00 Kč – 3,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Hexagon obraz s Siberian mechem, Kopečkovým mechem a Sobí mech

Original price was: 1,749.00 Kč – 3,999.00 Kč.Current price is: 1,499.00 Kč – 3,499.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Šestihranný Mechový Obraz s Růže Jericha

Original price was: 1,749.00 Kč – 10,999.00 Kč.Current price is: 1,499.00 Kč – 9,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Hexagon Šestiúhelník Obraz s Sobí Mech (lišejníkem) а Kúrou

Original price was: 1,749.00 Kč – 3,749.00 Kč.Current price is: 1,349.00 Kč – 3,299.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Hexagon Šestiúhelník obraz s Sobí mech (lišejníkem) a růží

Original price was: 1,499.00 Kč – 3,749.00 Kč.Current price is: 1,379.00 Kč – 3,499.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Hexagon Mechový Obraz s Kopečkovým mechem

Original price was: 1,749.00 Kč – 3,999.00 Kč.Current price is: 1,499.00 Kč – 3,499.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Hexagon – Šestihranný Mechový Obraz s Růže Jericha

Original price was: 1,749.00 Kč – 10,999.00 Kč.Current price is: 1,499.00 Kč – 9,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Hexagon Set Mechový Obraz s Sobí mech

Original price was: 1,749.00 Kč – 10,999.00 Kč.Current price is: 1,499.00 Kč – 9,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Hexagon Mechový Obraz s Kulatým a Sibiřským mechem

Original price was: 1,749.00 Kč – 3,999.00 Kč.Current price is: 1,499.00 Kč – 3,499.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Designový obraz s mechem a lišejníkem můžete mít doma i vy. Prvotřídní zpracování a materiál zajistí několikaletou stálost. Pečlivé provedení a zasazení kopečkového mechu, spolu s ostatními druhy přírodnin jsou skvělou volbou do vašeho interiéru. Mechová dekorace se využívá především tam, kde není dostatek denního světla. Mechové obrazy nabízíme v různých velikostech. Mech patří mezi přírodniny s vysokou hlukovou izolací. Nechte se okouzlit čistotou 100 % přírody u vás doma. Designově vytvořený hexagon s úzkým rámem, z kvalitního dřeva v kombinaci s mechem a lišejníkem je jednoznačně skvělou volbou. Udělejte radost svým blízkým originálním dárkem a potěšte je třeba originálním zrcadlem s mechem, které vynikne v každém interiéru. Vyzkoušejte bezúdržbové hodiny s kulatým mechem a zamilujte se na první pohled. Ani dárek v podobě obrazu ve tvaru hexagonu není špatnou volbou. Obdarovaní budou nadšení.

Pokud si chcete stylově zařídit byt, soukromý dům nebo kancelářský prostor, doporučujeme objednat mechový šestiúhelník. Tento dekor harmonicky zapadne do absolutně jakéhokoli interiéru.

Výhody mechového dekoru  

Designéři aktivně používají stabilizovaný mech pro výzdobu interiéru. Skvělou variantou by byl mechový hexagon. K výrobě se používají pouze přírodní materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí a odolné. K vytvoření dekoru naši specialisté ručně sbírají všechny rostliny. Rostliny se sklízejí v ekologicky čistých oblastech, takže výzdoba je zcela bezpečná jak pro obyvatele domu, tak pro domácí mazlíčky. Specialisté přitom vybírají jen ty nejlepší rostliny, které splňují řadu požadavků a norem.

A aby vám šestiúhelník s mechem sloužil opravdu dlouho, jsou na výrobu rámu použity i kvalitní přírodní materiály. Jsou dobře snášeny prostředím a mechanickým namáháním. Obraz si tak po dlouhou dobu zachová svůj tvar a reprezentativní vzhled. Rámy jsou zpravidla vyrobeny z přírodního dřeva. Materiály se tedy vyznačují vysokou bezpečností.

Kvalitní mech v šestiúhelníku bude dobrou dekorací do každého interiéru. Všestrannost je jednou ze silných stránek takových dekorativních výrobků. Volbou vhodného vzhledu výrobku můžete doplnit design prostoru. Takový obrázek můžete nainstalovat v soukromém domě, bytě nebo dokonce v kanceláři.

Přírodní hexagon s mechem na zdi vnese do vašeho obytného prostoru dotek přírody a učiní prostor ještě útulnějším a pohodlnějším. V takovém bytě si odpočinete od ruchu velkoměsta. Takový obrázek se stane jasným přízvukem vašeho interiéru.

Naši specialisté jsou schopni vyrobit dekorativní prvky absolutně libovolné velikosti a tvaru. Plnění také přímo závisí na přání klienta a jeho preferencích.

Nákupem stabilizovaný mech v šestiúhelníku můžete zapomenout na složitou péči o rostliny. Pokud prostor vyzdobíte živými rostlinami, bude potřeba se o ně neustále starat. Zatímco o stabilizované rostliny není třeba pečovat, není třeba je zalévat, stříhat ani hnojit. I bez péče bude výzdoba vypadat skvěle. Pro obnovení reprezentativního vzhledu stačí pravidelně čistit povrch rostlin a rámů měkkými kartáči.

Kvalitní šestiúhelník s mechem v interiéru Vám bude sloužit minimálně 10 let. Vzhled zároveň zůstane atraktivní a funkční vlastnosti neutrpí. Žádný jiný dekorativní prvek se nemůže pochlubit tak dlouhou životností.

Jak vidíte, hexagon mechu a rostlin má širokou škálu výhod. Proto důrazně doporučujeme používat takové dekorativní prvky, pokud chcete stylově a moderně vyzdobit svůj obývací nebo pracovní prostor.

Vlastnosti výroby dekoru z mechu 

Na výrobu dřevěný šestiúhelník s mechem odborníci ručně vybírají ty nejlepší rostliny. K výrobě jsou použity pouze přírodní materiály. Musí mít nepřekonatelný vzhled a atraktivní strukturu.

Když jsou rostliny vybírány, odborníci používají syntetické impregnace, které nahrazují přírodní šťávy v rostlinách. Díky tomu se zastaví všechny životně důležité procesy, takže i při dlouhodobém používání si rostliny udrží reprezentativní vzhled. Šestiúhelník s provensálským mechem vydrží mnohem déle než živé rostliny.

Aby měl šestiúhelník se stabilizovaným mechem vzhled, o kterém zákazník sní, naši specialisté rostliny navíc ošetří speciálním nátěrem. Barva je zcela bezpečná. Kompozice neobsahuje toxické látky, které mohou být nebezpečné pro život v bytě nebo domácí zvířata. Barva je také atraktivní, protože zůstává sytá a světlá po dlouhou dobu. Naši designéři přitom mohou použít úplně jiné barvy. Tím se seznam návrhů rozšiřuje. Můžete si tak kupte si plásty ze stabilizovaného mechu vyzdobit byty a domy ve zcela odlišných stylech.

Dále naši specialisté vyrábějí rámy pro umístění rostlin. K tomu se používají vysoce kvalitní přírodní materiály. Nejlepší je přírodní dřevo. Materiál je zpracován podle moderních metod. Specialisté také používají impregnace ke zlepšení určitých vlastností materiálu. Například jednotlivé impregnace pomáhají chránit materiál před vlhkostí, vodou a ultrafialovým zářením. Používají se také specializované repelenty proti hmyzu.

Dále návrháři umístí rostliny na rám a vytvoří jedinečnou kompozici. Jsme si jisti, že budete mile překvapeni exkluzivním designem dekorativních výrobků.

Jak pečovat o stabilizovaný mech

Navzdory tomu, že naši specialisté používají pouze vysoce kvalitní přírodní materiály, může být vzhled výrobků stále poškozen negativním vlivem životního prostředí.

Proto doporučujeme umístit výrobky tak, aby na květiny a rostliny nedopadalo přímé sluneční světlo. Ultrafialové světlo může nepříznivě ovlivnit strukturu a barvu rostlin. Proto je lepší vybrat si místo v bytě, kam sluneční světlo nedopadá.

Sledujte také úroveň vlhkosti. Příliš vlhký vzduch může také poškodit strukturu rostliny. Pokud chcete vybrat dekor do koupelny, vybírejte přípravky, které jsou navíc ošetřeny řadou ochranných impregnací.

K péči o mech nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. K odstranění prachu a jiných nečistot z povrchu postačí použít kartáč s měkkými štětinami. Takže můžete odstranit prach, aniž byste poškodili strukturu rostlin.

Pokud si chcete takové dekorativní předměty zakoupit, kontaktujte naše manažery. Náš obchod je připraven nabídnout vám široký výběr dostupných modelů. Můžeme také vyrobit dekor na zakázku, dle vašeho individuálního projektu. Šestiúhelníky mohou být absolutně libovolné velikosti a mohou být naplněny širokou škálou rostlin. Vše záleží pouze na vašich preferencích a přáních.

Naši odborníci vám pomohou vybrat ty nejlepší dekorativní prvky a objednat je za nejlepší ceny. Garantujeme originalitu produktů a vysokou kvalitu. Jsme si jisti, že po první objednávce se stanete naším stálým zákazníkem. Přeci jen garantujeme vysokou kvalitu výrobků, široký sortiment, jedinečnost každého dekorativního prvku a vynikající servis.