Untitled 2 0007 IMG 1238 min 1 1
Dokonalý pocit přírody u vás doma

Stěny a obrazy
z přírodního stabilizovaného mechu

Stěny z mechu poskytují přímý zážitek přírody.
Realizujeme biofilný design ve vnitřních prostorách s použitím pouze přírodních materiálů a prvků do zabudovaného prostředí.
Navrhněte stěnu nebo obraz z mechu tak, jak chcete - neexistují žádná omezení týkající se velikosti, tvaru a uspořádání.

Jedinečnost výrobků z mechu

growth

Přírodní materiály

přírodní materiál je šetrný k našemu
životnímu prostředí a našemu okolí

bubbles

Nevyžaduje péče

nepotřebuje zavlažování, hnojení, stříhání
a dodatečné osvětlení

photosynthesis

Čistí vzduch

vzduchový prach se odstraňuje v důsledku konstantního cyklu absorpce a uvolňování vlhkosti

drop of liquid

Přirozený indikátor vlhkosti

mech se stává měkčím, když hladina relativní vlhkosti klesne pod 40%

fire

Požární odolnost

všechny výrobky jsou odolné
vůči ohni a bezpečné

sound frecuency

Zvuková izolace

mech má nejvyšší úroveň absorpce
mezi výrobky stejné velikosti a tloušťky

peanuts

Hypoalergenní

mech neobsahuje alergeny
a je bezpečný pro děti a zvířata

dc7ce736408dcb2a43a29955d8959014 500x440 1

Kapradinová mech

Kapradinová mech je obvykle typ plochého mechu, který roste na kmenech stromů, klády, stěnách, kamenech a jiných površích. Obvykle je tento typ mechu malý nebo střední, asi 2-7 cm dlouhý. Výborně se kombinuje se všemi ostatními druhy mechů a rostlin a pobrazy.užíva se jako základna pro všechny zelené stěny nebo nástěnné malby.

Obrazy z mechu

Konzervované stabilizované
rostliny

Stabilizované rostliny rostou ve volné přírodě Jižní Ameriky, Afriky.
Vytváříme unikátní sbírku pocházejících z džungle. Konzervované rostliny jsou 100% biologicky rozložitelné a bezpečně divokorastúce. Květiny a divokorastúce rostliny tvoří naši lesní sbírku a nabízejí vám efekt skutečné zelené stěny. Sbírka rostlin pocházejících z džungle přináší 100% pocit nedotčené přírody a energii lesa. Sortiment více než 60 druhů rostlin vyhovuje všem požadavkům.

Obdélníkový obraz Jungle s stabilizovanými rostlinami

Základní barvy
stabilizovaného mechu

stabilizovany lisajnik reindeer lesna zelena forest 500x350 1

Lišejník

Lišejník je mech, charakteristický pro lesy severní Evropy a Skandinávie, kde obrůstá téměř každy povrch.

Kulatý mech

Byl moss (kulovitý mech) je mech, který roste ve skandinávských lesích. Kulatý mech má jedinečnou texturu, která dává perfektní 3D efekt každé zelené stenе.
Každý kousek mechu představuje ručně vybírané kulovité rostlin z nejkvalitnějších lesů, které přinášejí svěží a zelený lesní život do vašeho prostoru. Kulatý mech má vysokou míru absorpce.

Barvy - světlezelená, tmavě zelená (další barvy na vyžádání).
Velikosti - S (5-15cm) malý nebo xxl (do 70 cm).

gulaty mach
provance 500x571 1

Provance mech

Provence mech roste ve skandinávských a francouzských lesích.
Je velmi podobný s kulovitými mech, ale má jinou strukturu, velmi jemnou na dotek. Mach má jedinečnou texturu, která na každé zelené zdi dotváří perfektní 3D efekt. Každý kousek mechu jsou ručně vybrány kulovité rostliny nejvyšší kvality přímo z lesů, které do vašeho prostoru přinášejí svěžest a zeleň lesa.

Provence mech má velmi vysokou absorpci.
Barvy - jarní zelená, světle zelená, tmavě zelená (jiné barvy na žádání)

Plochý mech

Flat moss (plochý mech) roste obvykle na kmenech stromů, klády, stěnách, kamenech a jiných površích. Tento typ mechu je obvykle malý nebo střední, asi 2-7 cm dlouhý. Výborně se kombinuje se všemi ostatními druhy mechů a rostlin a používá se jako základna pro všechny zelené stěny nebo obrazy.
Barvy - jarní zelená, zelený mech, světle zelená, tmavě zelená (jiné barvy na vyžádání).

plochy mach

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

Stěny a obrazy z stabilizovaného mechu

Dnes se pro dekoraci stěn používá celá řada materiálů. Velmi oblíbené jsou mechové stěny. Ekologický design je trendy a žádaný. K výrobě se používá pravý živý mech, který dříve prochází speciálním zpracováním. Tento design je nejen krásný, ale také velmi praktický.

Co je přírodní mech

Kvalitní přírodní mechové stěny budou dobrým doplňkem každého interiéru. Přírodní materiály v interiérovém designu se začaly používat relativně nedávno, ale přírodní mech je již velmi oblíbený.

Dnes je velmi oblíbená například mechová obývací stěna. K výrobě je použit vysoce kvalitní stabilizovaný mech. Jedná se o odolnější a praktičtější možnost než produkty vyrobené z živých rostlin. Stabilizovaný mech je také přírodní, ale má řadu úžasných výkonnostních charakteristik.

Aby stabilizovaný řád mechové stěny sloužil opravdu dlouho, prochází materiál speciální úpravou. K tomu jsou přírodní šťávy nahrazeny syntetickými látkami. Přírodní materiály tak získávají trvanlivost a odolnost proti opotřebení. V rostlinách se totiž zastaví všechny životní procesy. Mech tedy ani po mnoha letech používání nebledne a nežloutne.

Jak se dělají stěny ze stabilizovaného mechu

Mechová fytostěna vyrobená z přírodních materiálů je dnes dostupná všem. Mech pro výrobu se sklízí ručně v ekologicky čistých oblastech. Specialisté vybírají pouze speciální odrůdy mechu, které splňují řadu požadavků a norem.

Když je materiál shromážděn, mech prochází několika dalšími fázemi výběru. Jen tak bude cena mechové stěny, která je více než cenově dostupná, vypadat bezchybně a bude vám sloužit déle než jeden rok. Naši odborníci vyloučí všechny rostliny, které mají alespoň minimální vady. Přírodní materiály tedy vypadají prostě dokonale.

Aby vám mechová stěna sloužila dlouho, jsou všechny přírodní tekutiny nahrazeny umělými. Prostředky použité k výrobě jsou zcela bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Syntetické látky nemají negativní vliv na lidi a domácí zvířata. Takže takové dekorativní prvky můžete nainstalovat jak v ložnici, tak v dětském pokoji nebo koupelně. Kvalitní mechová stěna v koupelně vám bude sloužit opravdu dlouho, aniž by ztratila svůj reprezentativní vzhled. Koneckonců, specialisté během zpracování dávají rostlinám potřebný tvar a strukturu. Rostliny tedy vypadají, jako by žily deset let.

A aby stabilizovaná mechová stěna vypadala skvěle a harmonicky zapadla do každého interiéru, jsou rostliny ošetřeny speciálním nátěrem. Barva je netoxická, takže je zcela bezpečná pro obyvatele domu a dokonce i domácí mazlíčky. Pomocí speciální barvy je možné dodat mechu jakoukoliv barvu dle přání klienta.

Mechové panely na objednávku lze tedy vyrobit v naprosto libovolném stylu. Na tvorbě kompozic pracují zkušení designéři. Jsme připraveni nabídnout našim zákazníkům co nejširší škálu dostupných modelů tak, aby si každý zákazník našel vhodnou variantu v závislosti na stylu místnosti.

Barva je zcela bezpečná. Stabilizované mechové panely tedy nezpůsobují alergické reakce a jsou vhodné i pro osoby náchylné k alergickým reakcím. Takové dekorativní výrobky tedy můžete bezpečně instalovat i do dětských pokojů.

Naše mechové dekorativní panely jsou vyrobeny z unikátních rostlin, které byly ošetřeny těmi nejkvalitnějšími přípravky. Designéři vytvářejí jedinečné kompozice v závislosti na přání klienta. Každý panel je jedinečný, protože k výrobě jsou použity přírodní materiály. Mechové obrazy na objednávku vám tedy umožní vytvořit skutečně jedinečný design.

A aby si obrazy z přírodního mechu držely dlouho svůj tvar, jsou rostliny umístěny na speciální podložce. Základna je vyrobena z vysoce kvalitních přírodních materiálů, které nepodléhají negativním vlivům prostředí: vlhkosti, teplotním změnám a dokonce ani fyzické námaze. Dekorativní výrobek si tak po mnoho let zachová reprezentativní vzhled. Kvalitní obrázky s mechem tedy nejen ozdobí váš prostor, ale také se ukáží jako velmi funkční.

Jak pečovat o stabilizační mech

Obrazy se stabilizovaným mechem mají řadu výhod. Jednou z důležitých vlastností je nejjednodušší údržba. Aby si rostliny zachovaly reprezentativní vzhled, není třeba je zalévat a hnojit. Je nutné pouze pravidelně čistit povrch od prachu a nečistot, které se na povrchu hromadí. K péči nepoužívejte aktivní chemikálie, stačí jen jednoduché nástroje. Péče o mech vám tedy zabere méně času, než kdybyste pokoj vyzdobili živými rostlinami.

Aby obrazy ze stabilizovaných rostlin vydržely déle, dbejte na jejich umístění na vhodné místo. Udržujte stabilizovaný mech mimo přímé sluneční světlo. Koneckonců, ultrafialové záření může nepříznivě ovlivnit stav mechu. V opačném případě může ultrafialové světlo způsobit, že barva bude méně nasycená. Malba z řádu živého mechu vám tedy bude sloužit opravdu dlouho.

Obrazy ze sobího mechu je také vhodné umístit do místností s nízkou vlhkostí. Koneckonců, hojnost vlhkosti může nepříznivě ovlivnit strukturu rostlin. Dbejte proto na to, aby byl obraz umístěn v místnosti s vhodným mikroklimatem. Na mechové panorama je třeba se také vyvarovat páry. To může poškodit strukturu mechu a narušit celistvost kompozice.

Při dodržení těchto jednoduchých pravidel vám stabilizovaný mechový panel bude sloužit minimálně 10 let. Málokterý dekorativní výrobek se může pochlubit tak dlouhou životností.

Mechový panel na stěnu na objednávku si u nás můžete objednat libovolné velikosti. Vše záleží na přání klienta a typu pokoje. Vyrábíme dekorace jakéhokoliv tvaru a velikosti. Můžete si být jisti, že panel stabilizovaných rostlin je velmi kvalitní a je zcela šetrný k životnímu prostředí.

Nabízíme ke koupi panel se stabilizovaným mechem za nejvýhodnější ceny. Tak přijatelné ceny nenajdete v žádném jiném obchodě. Stylový a vysoce kvalitní dekor pro zdobení bytů, soukromých domů a komerčních prostor si může dovolit každý.

Klient si může vybrat eko obrazy z mechu, které jsou prezentovány v katalogu, nebo si objednat výrobu podle unikátního projektu. Jsme schopni splnit zakázku jakékoliv složitosti.

Pokud máte nějaké dotazy nebo chcete zadat objednávku, kontaktujte naše manažery. Odpoví na všechny vaše otázky a pomohou vám objednat perfektní dekor.

Služby a produkty, které vám nabízíme

Ekomoss je lídrem v oblasti projektování zelených porostů pomocí stabilizovaného mechu a rostlin. Při realizaci projektů investujeme naši duši, proto každý z nich je vyroben s láskou a vypadá jedinečně.
Při výběru nás získáte nejen dekor vašich snů, ale také příjemné vzpomínky na spolupráci.

sale 100x100 1

Prodej materiálů

Prodej stabilizovaných mechů a stabilizovaných rostlin.

3d 100x100 1

Výroba stěn z mechu a dřeva

Vertikální zahradnictví. Vyrábíme panely malých rozměrů; pomocí zelených porostů ozdobit stěny a 3D panely.

product 100x100 1

Prodej produktů

Predaj hotových obrazov rôznych veľkostí z rôznych druhov ozdôb pri použití stabilizovaného machu a rastlín.