Zobrazuji všechny 2 výsledky

Malá přenosná stěna s mechem. Přepážka na stůl (Dělič stolu)

5,290.00 31,499.00  s DPH
Tabulková mechová příčka - pohyblivý rozdělovač místnosti je flexibilní systém, který lze použít jako rozdělovač místnosti, (mobilní) příčku nebo dekoraci stěny. Rám je vyroben z masivního dřeva - jasan K dispozici s jednostrannou nebo oboustrannou výsadbou. Ideální řešení pro prostory, které je třeba flexibilně uspořádat, nebo pro ochranu soukromí v upravených kancelářích.Bezúdržbový tabulková mechová příčka pro vaši kancelář nebo domácnost.panely absorbují a tlumí zvuk, regulují vnitřní klima a přírodní barvy a tvary vytvářejí produktivní, uklidňující (pracovní) prostředí. Připevňují se k rozdělovači praktickým zaklapávacím systémem, a proto jsou vyměnitelné.Tabulková mechová příčka je k dispozici s různými délkami v 3 veľkostiach- dĺžka100cm, 150cm, 200cm. Můžete si vybrat mezi jednostrannými nebo oboustrannými obklady stěn.
Doprava do 5-10 pracovních dnů
Barevné varianty jsou dostupné pouze pro Sobí mech!Individuální velikost si můžete objednat pomocí formuláře v dolní části stránky - STĚNY Z MECHU
Výběr možností

Přenosná příčka s mechem. Mobilní dělení místností

32,990.00 59,999.00  s DPH
Moss devider - pohyblivý rozdělovač místnosti je flexibilní systém, který lze použít jako rozdělovač místnosti, (mobilní) příčku nebo dekoraci stěny. Rám je vyroben z masivního dřeva - jasan K dispozici s jednostrannou nebo oboustrannou výsadbou. Ideální řešení pro prostory, které je třeba flexibilně uspořádat, nebo pro ochranu soukromí v upravených kancelářích.Mechový paraván 200cm x 100cm s kulatým mechem a lišejníkem Bezúdržbový Moss divider pro vaši kancelář nebo domácnost.Panely absorbují a tlumí zvuk, regulují vnitřní klima a přírodní barvy a tvary vytvářejí produktivní, uklidňující (pracovní) prostředí. Připevňují se k rozdělovači praktickým zaklapávacím systémem, a proto jsou vyměnitelné.Moss divider jsou k dispozici ve 2 různých základních modelech s šířkou 100 cm, jedním s výškou 200 cm a druhým s výškou 140 cm. Můžete si vybrat mezi jednostrannými nebo oboustrannými obklady stěn.
Doprava do 5-10 pracovních dnů
Barevné varianty jsou dostupné pouze pro Sobí mech!Individuální velikost si můžete objednat pomocí formuláře v dolní části stránky – STĚNY Z MECHUDejte své kanceláři zelený kop!
Výběr možností

Unikátní možností, jak profesionálně rozdělit prostor, nabízí dělící přenosné příčky. Moderní na pohled a originálně řešené. Dělící stěny vyrábíme ze 100 % přírodního kopečkového mechu. Můžete tyto příčky současně použít jako dekorační stěny.  Dělící stěny a příčky jsou samy o sobě dominantou místnosti a hodí se tak do kancelářských i komerčních prostorů. Zpříjemněte si prostor a načerpejte energii z přírody. Nadčasovost a unikátní design nesou ruku v ruce ojedinělý doplněk do domácností, kde chcete mít na dosah kousek přírody. Vědecké studie ukazují, jak tělo reaguje při pohledu na mechovou plochu. Mysl se zklidní a tělo se zbaví stresu. Tento akustický paravan má vysokou akustickou izolaci. Moderní dělící přenosné příčky jsou bezúdržbové a vynikají stálostí barev až 7 let. Využijete je především tam, kde není dostatek světla nebo kde není možné vytvořit předěl. Zkombinujte dělící příčku s hodinami s mechem a místnosti dodáte styl.