71eh53zael. sl1356 1000x400 1 500x400 1
Dokonalý pocit přírody u vás doma

Stěny z přírodních dřevěných materiálů

Dřevěné stěny poskytují přímý zážitek přírody podobně jako i stěny z mechu. Realizujeme biofilný design ve vnitřních prostorách s použitím pouze přírodních materiálů a prvků do zabudovaného prostředí.

Březová kůra

Březová kůra je upevněna na vícenásobné podkladové vrstvě. Podklad kůry je šetrně odstraněn a vrch je připevněn na panely o rozměrech 480 x 480 mm a tloušťce 10 - 20 mm. Upevňováním takových panelů se dokáží vytvářet velmi příjemně a luxusně působící obklady stěn.

breza
korkova stena 500x571 1 1

Korkové stěny

Mladá kůra z korku je upevněna na podklad který je stejně vyhotoven z korku. Přírodní kůra korku má tvrdý kontrastní povrch na kterém vítr a počasí zanechaly své stopy. Přírodní barvy mezi tmavší a světle hnědý. Využíváme kůru z korku na pokrytí stěn nebo jiných ploch v interiéru. Vytváří se tím v interiéry příjemné klima a má stejně dobré izolační vlastnosti. Standardní rozměry 900 x 600 mm, tloušťka 25 - 30 mm.

Stěna z kůry topolu

Topol je schopen růst až do výšky 30-45m a má tvrdou ochrannou kůru až do tloušťky čtyř centimetrů (premium products). Menší stromy mají nižší strukturu kůry do tloušťky 2cm (standard products). Po zpracování je kůra použita v celku bez přidání podpůrných elementů a tím pádem je využitelná pro interiér i exteriér. Každý panel je unikátní a stěny vytvořené pomocí takových panelů jsou skutečně luxusním doplňkem a obkladem stěn pro soukromé či veřejné prostory. Jednotlivý kus může být vysoký až 4,2 m.

topol
smrek 500x571 1

Stěny z smrkové kůry

Smrková kůra je po sklizni upevněna na překližku. Díky její vysoce odolné vlastnosti je Smrková kůra principiálně větru a počasí odolná, proto se často používá i jako střešní šindele. Kůra z Evropských smrků je velmi populární ve speciálních interiérových designech. Vrchních 10 mm tloušťky má zemitě červeno hnědou barvu a obsahuje hluboké rýhování. Jemně odstraněna ze stromu a upevněna na překližku zaujme svým unikátním vzhledem. V této podobě dá místnosti přímo přírodní a čistý design. Standardní formát 1200 x 2500 mm.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

Stěny z přírodních dřevěných materiálů

Dnes jsou stěny z přírodního dřeva velmi oblíbené. Přírodní materiály se hojně využívají při tvorbě moderních interiérů. Takové panely vám umožní udělat interiér útulný a pohodlný. Materiály mají mnoho výhod, o kterých budeme dále hovořit.

Vyhody přírodního dřeva

Designéři dnes velmi často využívají zakázkové dřevěné stěnové panely. A diky dřeva mohou designé rozmanitosti i ten nejtěžší. Výběr materiálů závisí na přání klienta a celkového návrhu prostoru. Je velmi důležité, aby korkové panely vhodné pro vytvoření interiéru téměř v jakémkoli stylu. Ale to nejsou všechny výhody, které tento materiál má.

Dřevěná dekorace na zeď vám umožní opravdu jedinečný interiér. Přírodní materiály totiž jedinečný vzor a strukturu, i když mají stejné materiály plemene. Takže design vašeho bytu, venkovského domu nebo kancelářských prostor bude jedinečný.

Take korek na zdi je praktický. Koneckonců, materiál má dobré výkonové vlastnosti. Přírodní materiály sbírané v ekologicky čistých regionech mají pozitivní vliv na lidské zdraví. Proto se ke zdobení často používají jehličnaté stromy, protože pryskyřice jsou velmi zdravé.

Kvalitní a přírodní strom na zdi má dlouhou životnost. Hlavní podmínkou pro zachování všech vlastností je vytvoření příznivého mikroklimatu v místnosti. Koneckonců, vysoká vlhkost může nepříznivě ovlivnit stav materiálu. Je také velmi důležité, aby se při výrobě materiálu speciální impregnace, která odpuzuje vlhkost.

Dřevěná stěna navíc odhluční prostor a ochrání místnost před tepelnými ztrátami. Proto můžete takové materiály použít pro dokončení bytových domů i soukromých domů. S pomocí takových materiálů můžete vytvořit skutečně příjemnou atmosféru.

Ale zároveň má dřevěný dekor na zeď na zakázku schopnost dýchat. Mistnosti jsou tedy dodatečně větrány. To doporučujeme vytvořit plsní a hub, takže tento dekor je zcela bezpečný i pro osoby trpící alergickými reakcemi.

Kvalitní dřevěná dekorace na stěnu vám pomůže skrýt případné nedokonalosti stěny. Takový dekor si můžete nainstalovat i na stěny s vadami, takže nemusíte trávit čas a peníze na vyrovnání povrchu. Stěny s tímto designem budou mít dokonalý vzhled.

Výhodou je, že přírodní dřevěné panely jsou velmi široké panely. Mohou proto designéři najít perfektní řešení pro absolutně jakýkoli interiér, bez ohledu na styl, který si vyberete. Materiálně se liší nejen vzhledem, ale také cenou. Je možná vhodná volba pro absolutně jakýkoli rozpočet.

Korkové stěny jsou na nejmodernější. K uspořádání pokrytí nepotřebujete mnoho času a úsilí. Aby povrch vypadal dobře upravený, stačí z povrchu pravidelně odstraňovat prach a další nečistoty, které se mohou objevit během provozu.

Životnost takových materiálů je tedy ve srovnání s řadou jiných materiálů velmi dlouhá. Zatímco z hlediska šetrnosti k životnímu prostředí nemůže přírodnímu dřevu konkurovat žádný jiný materiál.

Kde nainstalovat dřevěnou stěnu

Stylová dekorativní dřevěná stěna může být instalována naprosto v každé místnosti. Nejčastěji jsou takové dekorativní prvky instalovány hlavně v obytných místnostech. Koneckonců, takový dekor dělá prostor ještě pohodlnější a atmosféričtější. Dekorace na zeď stromu lze ale využít i k dekoraci ložnice, pokud chcete do interiéru vnést kus přírody. S použitím takového dekoru bude každý pokoj vypadat stylově a neobvykle.

A vzhledem k tomu, že materiál je zcela bezpečný, jsou dřevěné nástěnné dekorace na zakázku možné i při zařizování dětských pokojů. Hlavní věc je vybrat správný odstín a strukturu. Do dětských pokojů a ložnic se hodí světlé dřeviny. Například panely z březové kůry.

Chcete-li stylově ozdobit kuchyni, můžete použít i kůrové panely. S pomocí takových přírodních materiálů můžete vytvořit jedinečný interiér. Vaši hosté tak budou příjemně překvapeni vaším smyslem pro styl.

V některých případech se k dekoraci koupelny používá přírodní dřevo. Taková řešení se používají zřídka, protože pro bezpečnost materiálu jsou nutné speciální klimatické podmínky. Při vysoké vlhkosti může začít proces rozkladu a tvorby plísní. V případě použití stromové kůry v interiéru koupelny je nutné zvolit speciální materiál, který je navíc napuštěn různými syntetickými látkami. Impregnace zabraňují deformaci materiálu a zastavují tvorbu plísní. Ke zpracování se používají vysoce kvalitní a bezpečné antiseptické látky. Materiál si tak zachová reprezentativní vzhled a výkon po dlouhou dobu.

Stromová kůra v interiéru vypadá velmi stylově a svěže. To umožňuje, aby byl prostor útulný a pohodlný. Dřevo navíc zadržuje teplo, takže o zimních večerech budete mít útulno.

V případě zájmu o dekorace interiéru přírodním dřevem kontaktujte naše specialisty. Rádi pro vás vybereme ta nejlepší řešení pro vytvoření jedinečného interiéru. Naši specialisté vždy naslouchají přáním klienta a převádějí všechny nápady do reality. Vzhledem k širokému výběru materiálů je možné realizovat i ten nejsložitější nápad.

Vzhledem k tak širokému seznamu výhod používají designéři tento přírodní materiál stále častěji. A klienti zároveň získávají velmi neobvyklá řešení.

Náklady na takové dekorativní materiály závisí na požadovaném objemu, stejně jako na výběru materiálu. Našim zákazníkům ale nabízíme ty nejpřijatelnější ceny. Naši manažeři budou schopni nabídnout různé možnosti designu pro jakýkoli rozpočet. A interiér můžete doplnit pomocí živých a stabilizovaných rostlin, mechu. Přírodní materiály pomohou zútulnit a zútulnit každý prostor. Takže můžete bezpečně používat takové přírodní materiály k dekoraci bytů, soukromých domů a dokonce i kancelářských prostor.

Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na naše manažery s žádostí o pomoc. Provedou vás všemi dostupnými možnostmi a pomohou vám se správným výběrem. Jsme si jisti, že zde najdete stylové, ekologické a odolné materiály za velmi příznivé ceny. Naši odborníci vám pomohou najít nejlepší volbu pro jakýkoli rozpočet.

Služby a produkty, které vám nabízíme

Ekomoss je lídrem v oblasti projektování zelených porostů pomocí stabilizovaného mechu a rostlin. Při realizaci projektů investujeme naši duši, proto každý z nich je vyroben s láskou a vypadá jedinečně.
Při výběru nás získáte nejen dekor vašich snů, ale také příjemné vzpomínky na spolupráci.

sale 100x100 1

Prodej materiálů

Prodej stabilizovaných mechů a stabilizovaných rostlin.

3d 100x100 1

Výroba stěn z mechu a dřeva

Vertikální zahradnictví. Vyrábíme panely malých rozměrů; pomocí zelených porostů ozdobit stěny a 3D panely.

product 100x100 1

Prodej produktů

Predaj hotových obrazov rôznych veľkostí z rôznych druhov ozdôb pri použití stabilizovaného machu a rastlín.