71eh53zael. sl1356 1000x400 1 500x400 1
Dokonalý pocit přírody u vás doma

Stěny z přírodních dřevěných materiálů

Dřevěné stěny poskytují přímý zážitek přírody podobně jako i stěny z mechu. Realizujeme biofilný design ve vnitřních prostorách s použitím pouze přírodních materiálů a prvků do zabudovaného prostředí.

Březová kůra

Březová kůra je upevněna na vícenásobné podkladové vrstvě. Podklad kůry je šetrně odstraněn a vrch je připevněn na panely o rozměrech 480 x 480 mm a tloušťce 10 - 20 mm. Upevňováním takových panelů se dokáží vytvářet velmi příjemně a luxusně působící obklady stěn.

breza
korkova stena 500x571 1 1

Korkové stěny

Mladá kůra z korku je upevněna na podklad který je stejně vyhotoven z korku. Přírodní kůra korku má tvrdý kontrastní povrch na kterém vítr a počasí zanechaly své stopy. Přírodní barvy mezi tmavší a světle hnědý. Využíváme kůru z korku na pokrytí stěn nebo jiných ploch v interiéru. Vytváří se tím v interiéry příjemné klima a má stejně dobré izolační vlastnosti. Standardní rozměry 900 x 600 mm, tloušťka 25 - 30 mm.

Stěna z kůry topolu

Topol je schopen růst až do výšky 30-45m a má tvrdou ochrannou kůru až do tloušťky čtyř centimetrů (premium products). Menší stromy mají nižší strukturu kůry do tloušťky 2cm (standard products). Po zpracování je kůra použita v celku bez přidání podpůrných elementů a tím pádem je využitelná pro interiér i exteriér. Každý panel je unikátní a stěny vytvořené pomocí takových panelů jsou skutečně luxusním doplňkem a obkladem stěn pro soukromé či veřejné prostory. Jednotlivý kus může být vysoký až 4,2 m.

topol
smrek 500x571 1

Stěny z smrkové kůry

Smrková kůra je po sklizni upevněna na překližku. Díky její vysoce odolné vlastnosti je Smrková kůra principiálně větru a počasí odolná, proto se často používá i jako střešní šindele. Kůra z Evropských smrků je velmi populární ve speciálních interiérových designech. Vrchních 10 mm tloušťky má zemitě červeno hnědou barvu a obsahuje hluboké rýhování. Jemně odstraněna ze stromu a upevněna na překližku zaujme svým unikátním vzhledem. V této podobě dá místnosti přímo přírodní a čistý design. Standardní formát 1200 x 2500 mm.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

Služby a produkty, které vám nabízíme

Ekomoss je lídrem v oblasti projektování zelených porostů pomocí stabilizovaného mechu a rostlin. Při realizaci projektů investujeme naši duši, proto každý z nich je vyroben s láskou a vypadá jedinečně.
Při výběru nás získáte nejen dekor vašich snů, ale také příjemné vzpomínky na spolupráci.

sale 100x100 1

Prodej materiálů

Prodej stabilizovaných mechů a stabilizovaných rostlin.

3d 100x100 1

Výroba stěn z mechu a dřeva

Vertikální zahradnictví. Vyrábíme panely malých rozměrů; pomocí zelených porostů ozdobit stěny a 3D panely.

product 100x100 1

Prodej produktů

Predaj hotových obrazov rôznych veľkostí z rôznych druhov ozdôb pri použití stabilizovaného machu a rastlín.