Zobrazen 1. – 12. z 17 výsledků

Dřevěné hodiny s dubem a Sobí mechem

1,999.00 4,999.00  s DPH
Designové - ručně vyráběné Mechové hodiny. Rám je vyroben z dubového dřeva. Mach je ručně sbírán v soukromých lesích Finska, je 100% přírodní. Prošel procesem stabilizace, čili je zcela BEZÚDRŽBOVÝ Strojek hodin má zcela tichý chod Napájení AA baterie Na zadní straně Hodin je osazen kovový háček, pro zavěšení hodin na stěnu Na obrázcích jsou zobrazeny hodiny pr. 40cm Doba dodání 2-4 týdny• nezaléváme. • Neskladovat / neumísťovat v příliš vlhkém (nad 60%) nebo příliš suchém (pod 40%) prostředí, jako ani v blízkosti topných těles. • Neumísťovat na přímém slunečním světle nebo v blízkosti žárovek a jiných zdrojů vysoké teploty. • Neumísťovat na lakem nebo olejem upravené plochy bez podkladu. • Zabránit manuálnímu poškození.

Dřevěné hodiny s lišejníkem – Sobí mech na dveře Dub

1,999.00 4,999.00  s DPH
Designové - ručně vyráběné Mechové hodiny. Rám je vyroben z Dubo-vého dřeva. Mach je ručně sbírán v soukromých lesích Finska, je 100% přírodní. Prošel procesem stabilizace, čili je zcela BEZÚDRŽBOVÝ Strojek hodin má zcela tichý chod Napájení AA baterie Na zadní straně Hodin je osazen kovový háček, pro zavěšení hodin na stěnu Na obrázcích jsou zobrazeny hodiny pr. 40cm Doba dodání 2-4 týdny• nezaléváme. • Neskladovat / neumísťovat v příliš vlhkém (nad 60%) nebo příliš suchém (pod 40%) prostředí, jako ani v blízkosti topných těles. • Neumísťovat na přímém slunečním světle nebo v blízkosti záře-ek a jiných zdrojů vysoké teploty. • Neumísťovat na lakem nebo olejem upravené plochy bez pod-kladu. • Zabránit manuálnímu poškození.

Hodiny s lišejníkem – Sobí mech, a masivním dřevem – Dub

2,799.00 5,999.00  s DPH
Designové - ručně vyráběné Mechové hodiny. Rám je vyroben z kávovým ram. Mach je ručně sbírán v soukromých lesích Finska, je 100% přírodní. Prošel procesem stabilizace, čili je zcela BEZÚDRŽBOVÝ Strojek hodin má zcela tichý chod Napájení AA baterie Na zadní straně Hodin je osazen kovový háček, pro zavěšení hodin na stěnu Na obrázcích jsou zobrazeny hodiny pr. 40cmDoba dodání 2-4 týdnyNezalévat. Neskladovat / neumísťovat v příliš vlhkém (nad 60%) nebo příliš suchém (pod 40%) prostředí, jako ani v blízkosti topných těles. Neumísťovat na přímém slunečním světle nebo v blízkosti žárovek a jiných zdrojů vysoké teploty. Neumísťovat na lakem nebo olejem upravené plochy bez podkladu. Zabránit manuálnímu poškození.

Kulatý obráz mix mechů (Sobí mech, Kopečkový mech, Siberian)

1,499.00 22,999.00  s DPH
Obraz z naší dílny sestává ze stabilizovaného lišejníku ,Provence. mechu pláty , kopečky (Ball moss), dřevěný rám - Dubruční práce každý rám a obraz je originál. Určitě potěší jako org. dárek , pozornost , vhodný do každého interiéru

Kulatý obráz mix mechů s naplaveným dřevem

1,999.00 27,599.00  s DPH
Obraz z naší dílny sestává ze stabilizovaného lišejníku ,Provence. mechu pláty , kopečky (Ball moss), naplavené dřevo , dřevěný rám - Dubruční práce každý rám a obraz je originál. Určitě potěší jako org. dárek , pozornost , vhodný do každého interiéru

Kulatý obráz mix mechů s naplaveným dřevem

1,999.00 34,999.00  s DPH
Obraz z naší dílny sestává ze stabilizovaného lišejníku ,Provence. mechu pláty , kopečky (Ball moss), naplavené dřevo , dřevěný rám - Dubruční práce každý rám a obraz je originál. Určitě potěší jako org. dárek , pozornost , vhodný do každého interiéru

Kulatý obraz mix mechů s naplaveným dřevem

2,199.00 34,999.00  s DPH
Obraz z naší dílny sestává ze stabilizovaného lišejníku ,Provence. mechu pláty , kopečky (Ball moss), naplavené dřevo , dřevěný rám - Dubruční práce každý rám a obraz je originál. Určitě potěší jako org. dárek , pozornost , vhodný do každého interiéru

Masivní dubové hodiny s epoxidem

2,599.00 11,999.00  s DPH
Dubové hodiny které jsou doplněny barevnou epoxidem. Pryskyřici - používáme UV stabilní a zdravotně nezávadné certifikovanou pryskyřici Povrchová úprava - je 100% přírodní složení vosků a olejů, příjemně voní a dřevo krásně zvýrazní a vyzdvihne jeho přirozenou barvu Hodinový motorek tichý a trvanlivý. Každý jeden kus je originální a jedinečný.Průměr 40cm Materiál: dub, pryskyřice Na vyžádání - možné jakákoli jiná velikost a a epoxidová barva.

Masivní Dubové hodiny z Sobí mechem

2,499.00 4,999.00  s DPH
Mechové hodiny z islandského mechu, Ball nebo Provence moss. Dekorace nejsou vhodné do exteriéru. Výhody mechu. 1. Několikaletá životnost se zachováním čerstvého vzhledu 2. Absolutní bezúdržbovost (bez vody, bez požadavků na světlo) 3. Jednoduché skladování a přepravování Mechové produkty, které vyrábíme, vynikají svou kvalitou a moderností. Nabízíme jedinečné řešení z mechu, které se dají umístit do každého prostředí. Přineste trochu zeleně do vašeho domova, kanceláře, restaurace nebo dokonce hotelu.

Mechové, dřevěné hodiny Mapa světa s dubem a Sobí mechem

4,999.00  s DPH
Nástěnné dubovy hodiny mapa světa s Lisajnikem místnost krásně oživí a dodají jí jedinečný vzhled. Tuto mechovou dekoraci na zeď si oblíbí zejména milovníci moderního bydlení, cestování, ale také lidé ekologický či ambiciózní. hodiny mapa světa na zeď je také ideálním prvkem do kanceláří úspěšných firem nebo firem s velkou vizí do budoucna. Geometrické obrazy jsou originální nástěnnou dekorací, která se dokonale prezentuje v moderních, skandinávských a průmyslových interiérech.dubové dřevo stabilizovaný islandský lišejník, ruční prácePři dodržení pár jednoduchých pravidel je péče o zakonzervovaný mech nenáročná a produkt má životnost 5 – 10 let. Stabilizovaný mech je vhodný pouze do interiéru při ideální teplotě místnosti +5 až +30 °C a vlhkosti kolem 60 %. Nevhodný je do koupelen a bazénů s dlouhodobě vysokou vlhkostí nad 70%. Nesmí přijít do styku s vodou! Proto ho ani nezaléváme, ani nerosíme. Nesmí být vystaven přímému slunečnímu záření, ani blízko zdrojů světla a tepla (u radiátoru, žárovky..). Tento mech neroste, z toho důvodu není zapotřebí zastřihování. Pro zbavení prachu nebo případné nečistoty se používá běžná prachovka nebo fén ve vzdálenosti cca 40 cm.

Betonová váza ve tvaru 3D lebky s lišejníkem a stabilizovanými rostlinami

399.00  s DPH
Betonová váza ve tvaru 3D lebky s lišejníkem a stabilizovanými rostlinami se stane originální dekorací vaši domácnosti či kanceláře. Je vhodná také jako dárek k jakékoliv příležitosti, který bude obdarovaného těšit mnoho let.Barva vázy se může lišit. Růže je ekologická, nevyžaduje žádnou péči, osvětlení ani zalévání. Stabilizovaný lišejník s rostlinami si zachovají svou barvu po dobu 5 – 7 let.Hromadné objednávky: Od 5 ks – 10% sleva, od 10 ks – 20% sleva, od 20 ks – 30% sleva !!!

Betonová váza ve tvaru 3D lebky s lišejníkem a stabilizovanými rostlinami

349.00  s DPH
Betonová váza ve tvaru 3D lebky se stabilizovaným lišejníkem a rostlinami bude originální dekorací ve vaši domácnosti či kanceláři. Je vhodná také jako dárek k jakékoliv příležitosti, který bude obdarovaného těšit mnoho let.Barva vázy se může lišit. Stabilizované materiály jsou ekologické, nevyžadují žádnou péči, osvětlení ani zalévání. Stabilizovaný mech i rostliny si zachová svou barvu po dobu 5 – 7 let.Barvu mechu lze kombinovat dle vašeho přání.Hromadné objednávky: Od 5 ks - 10% sleva, od 10 ks - 20% sleva, od 20 ks - 30% sleva !!!