Vytvořte si dle vlastní fantazie kus přírody u vás doma nebo v kanceláři. Prodej stabilizovaného mechu patří mezi novinky, o které je velký zájem. Není nic hezčího než mít vlastnoručně vytvořenou dekoraci, dle své vlastní fantazie. I takto můžete obdarovat své blízké. Není nic hezčího než dárek vlastnoručně vyrobený. Stačí si zakoupit mechový materiál a jakýkoli podklad, zrcadlo, rámeček, aj., a tvoření může začít. Stabilizovaný mech můžete využít i při opravě již zakoupené dekorace. Všechny námi prodávané produkty jsme pečlivě vyrobili z netoxického a bezúdržbového materiálu, které vydrží roky barevně stálé. Pokud vám dekorace z mechu dosluhuje, je na místě doplnit ji novým mechem nebo lišejníkem. Prodloužíte tak délku mechové dekorace, a i nadále vám bude dělat radost. Mech doporučujeme skladovat v prostoru s vyšší vlhkostí, ideálně 40-60% a ne na přímém slunečním svitu. Nechte se inspirovat a prohlédněte si naše mechové obrazy, či hodiny z mechu.

Zobrazuji všech 7 výsledků

Lišejník velké balení

2,847.04  s DPH 2,419.98  s DPH
Balení: 2 kg Mech lišejníků se pěstuje ve skandinávských a francouzských lesích. Je velmi podobný kulovému stroji, ale má jinou strukturu, velmi jemnou na dotek. Mach má jedinečnou texturu, která dodává jedu Green Wall Day Perfect 3D efekt. Každý kousek mechu jsou ručně vybírány koule nejvyšší kvality z lesů, které do vašeho pokoje vnášejí svěží a zelený les. Peří zelené, světle zelené, tmavě zelené (další barvy na požádání)

Popraďový mech – krabice

2,033.60  s DPH 1,728.56  s DPH
Balení: 2,5 kg Popraďový mech je obvykle typický plochý mech, který roste na kmenech stromů, klády, stěnách, kamenech a jiných površích. Obvykle je tento typ mechu malý nebo střední, asi 2-7 cm dlouhý. Výborně se kombinuje se všemi ostatními druhy mechů a rostlin a používá se jako základna pro všechny zelené stěny nebo nástěnné malby.

Provence mech – velké balení

2,847.04  s DPH 2,419.98  s DPH
Balení: 2 kg (8 ks x 250 g) Provence moss roste ve skandinávských a francouzských lesích. Je velmi podobný s Dulovo mechem, ale má jinou strukturu, velmi jemnou na dotek. Mach má jedinečnou texturu, která dává perfektní 3D efekt každé zelené zdi. Každý kousek mechu jsou ručně vybrány kuličky nejvyšší kvality z lesů, které přinášejí svěží a zelený lesní život do vašeho prostoru. Provence moss má velmi vysokou absorpci. Barvy - jarní zelená, světle zelená, tmavě zelená (jiné barvy na vyžádání)

Provence mech – malé balení

508.40  s DPH 432.14  s DPH
Balení: 250 g Provence mechroste ve skandinávských a francouzských lesích. Je velmi podobný s kulatým mechem, ale má jinou strukturu, velmi jemnou na dotek. Mech má jedinečnou texturu, která dává perfektní 3D efekt každé zelené zdi. Každý kousek mechu jsou ručně vybrány kuličky nejvyšší kvality z lesů, které přinášejí svěží a zelený lesní život do vašeho prostoru. Provence mech má velmi vysokou absorpci. Barvy - jarní zelená, světle zelená, tmavě zelená (jiné barvy na vyžádání)

Plochý mech – krabice M

2,033.60  s DPH 1,728.56  s DPH
Balení: 2,5 kg Plochy mech obvykle roste na kmenech stromů, klády, stěnách, kamenech a jiných površích. Obvykle je tento typ mechu malý nebo střední, asi 2-7 cm dlouhý. Výborně se kombinuje se všemi ostatními druhy mechů a rostlin a používá se jako základna pro všechny zelené stěny nebo nástěnné malby. Barvy - jarní zelená, zelený mech, světle zelená, tmavě zelená (jiné barvy na vyžádání)

Kulatý mech M – krabice

2,669.10  s DPH 2,268.74  s DPH
Balení: 2 kg krabice Kulatý mech je mech, který roste ve skandinávských lesích. Tento mech má jedinečnou texturu, která dává perfektní 3D efekt každé zelené stenе. Každý kousek mechu jsou ručně vybrány kuličky nejvyšší kvality z lesů, které přinášejí svěží a zelený lesní život do vašeho prostoru. Kulatý mech má poměrně vysokou úroveň absorpce. Barvy - světlezelená, tmavě zelená (další barvy na požádání)

Kulatý mech XXL – krabice

3,050.40  s DPH 2,592.84  s DPH
Balení: 4 kg krabice Hmotnost s boxem. Kupujete krabici s mechem 80x40x20 hmotnost se může lišit v závislosti na každé velikosti mechu, jeho tloušťky a úrovně stabilizace Kulatý mech je mech, který roste ve skandinávských lesích. Tento mech má jedinečnou texturu, která dává perfektní 3D efekt každé zelené stenе. Každý kousek mechu jsou ručně vybrány kuličky nejvyšší kvality z lesů, které přinášejí svěží a zelený lesní život do vašeho prostoru. Kulatý mech má poměrně vysokou úroveň absorpce. Barvy - světlezelená, tmavě zelená (další barvy na požádání)