Zobrazen 1. – 10. z 22 výsledků

Mechový Obraz s Kopečkovým Mechem (Kulatý Mech, Ball Moss)

Original price was: 1,880.00 Kč – 24,999.00 Kč.Current price is: 1,480.00 Kč – 22,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Set Mechových Obrazů s Rostlinami

Original price was: 2,990.00 Kč – 77,490.00 Kč.Current price is: 2,490.00 Kč – 68,750.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechový obraz mix mech, Přírodní dřevo a rostliny

Original price was: 5,499.00 Kč – 34,499.00 Kč.Current price is: 4,999.00 Kč – 33,499.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechový Obraz s Lišejníkem Sobí mech

Original price was: 1,990.00 Kč – 17,490.00 Kč.Current price is: 1,490.00 Kč – 14,490.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechový Obraz s Kopečkovým a Sibiřským Mechem, Rostlinami a Podsvícením

Original price was: 7,990.00 Kč – 39,990.00 Kč.Current price is: 5,990.00 Kč – 34,990.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Obraz s Kopečkovým a plochým mechem

Original price was: 2,199.00 Kč – 18,999.00 Kč.Current price is: 1,899.00 Kč – 17,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Obraz s Siberian mechu, Kopečkovým mechem a rostlinami

Original price was: 3,099.00 Kč – 27,999.00 Kč.Current price is: 2,799.00 Kč – 25,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechový Obraz s Kopečkovým Mechem a LED Osvětlením

Original price was: 6,490.00 Kč – 32,990.00 Kč.Current price is: 5,990.00 Kč – 29,990.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Obdélníkový obraz s Provance mechem, Siberian Mech

Original price was: 2,290.00 Kč – 19,990.00 Kč.Current price is: 1,990.00 Kč – 18,990.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Obraz s kulatým mechem (Kopečkový mech, Ball Moss) a rostlinami

Original price was: 3,099.00 Kč – 34,999.00 Kč.Current price is: 2,799.00 Kč – 31,999.00 Kč. s DPH
Výběr možností

Mechové Obrazy

Designové Obrazy z mechu jsou skvělou volbou do interiéru. Jednoznačně se hodí do místností, kde není dostatek světla, ale vyniknou i v pokoji světlém. Tyto nadčasové mechové obrazy zaujmou na první pohled svým dokonalým zpracováním. Zelená barva našich mechových obrazů ze 100 % přírodních doplňků ve spojitosti se dřevem je zaručeným úspěchem. Nechte se inspirovat naší nabídkou a vyzkoušejte pocit klidu a uvolnění při pouhém pohledu na obraz. Přírodní, designové obrazy s mechem pozitivně působí na psychiku člověka a je prokázáno, že snižují a tlumí napětí a stres. Obrazy nabízíme s plochým a kopečkovým mechem, lišejníkem, nebo rostlinami (rostlinné obrazy). Pracujeme s netoxickým materiálem, který je bezúdržbový. Designový obraz s mechem vydrží až 7 let být přirozeně zelený. Investujte do materiálu, který má budoucnost. Obrazy z mechu jsou také skvělou volbou dárku. Nejvíce oblíbený je obraz mapy světa s kulatým mechem. Darujte přírodu, darujte radost. 

Katalog obsahuje obrazy z mechu ke koupi, který nabízíme za nejvýhodnější ceny. Mají mnoho výhod, o kterých budeme diskutovat dále.

Proč kupovat Mechovy Obraz

Krásný obrázek ze stabilizovaného mechu ke koupi, který u nás zakoupíte za přijatelné ceny, se hodí k dekoraci téměř každého interiéru. Stylový obraz se stane jasným přízvukem místnosti a příznivě doplní designová řešení.

Další výhodou je všestrannost takových dekorativních výrobků. Koneckonců, obrazy můžete použít k výzdobě obytného bytu, soukromého domu nebo dokonce kancelářských prostor. Obrazy lze umístit do jakékoli místnosti. Koneckonců, jsou šetrné k životnímu prostředí. K výrobě se používají pouze přírodní materiály. Tak tady si můžete koupit obrázek mechu handmade.

Mech pro výrobu se sklízí ručně. K tomu jsou vybírány pouze ekologicky čisté regiony. Vhodný je pouze vysoce kvalitní mech určitých odrůd. Specialisté vybírají jen ty nejlepší vzorky rostlin, které splňují řadu požadavků.

Dalším důvodem kupte si obraz ze stabilizovaného mechu je ta nejjednodušší péče. Koneckonců, takové rostliny nevyžadují zalévání, hnojení a jiné manipulace. Doporučujeme tedy zvolit stabilizovaný mech, nikoli živé rostliny. V opačném případě budete muset strávit spoustu času péčí o rostliny.

Také se nebudete muset starat o to, kam obrázek umístit. Nepotřebuje sluneční světlo. Bez ohledu na to, kam jste umístili tento prvek výzdoby, rostliny si zachovají reprezentativní vzhled a svěžest. Obraz tak můžete umístit do kterékoli místnosti domu nebo do jakékoli části kanceláře. Zatímco pěstování živých rostlin vyžaduje zvláštní klimatické podmínky. Nákupem cena mechových obrazů u nás, která je více než cenově dostupná, získáte skutečně odolný dekorativní prvek.

Obrazy jsou ale vhodné pouze pro vnitřní použití. Nedoporučuje se používat obrazy mimo dům. Koneckonců to poškodí vzhled produktů a jejich integritu.

Pokud máte rádi stabilizovaný mechový obraz koupit, který u nás najdete, bude to nejlepší řešení pro váš interiér. Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu modelů, které se liší v řadě vlastností. Můžete si tak vybrat perfektní volbu pro zdobení bytu v jakémkoli stylu.

Výběrem koupit stabilizované mechové panely, které u nás můžete mít, lze vyrobit v libovolné velikosti. Rozměry dekoračního výrobku závisí na požadavku klienta a prostoru místnosti, ve které bude obraz umístěn. Jsme schopni realizovat projekt jakékoliv složitosti.

Vlastnosti tvorby obrazů z mechu

Pokud se rozhodnete koupit koupit panel z mechu u nás, můžete si být jisti vysokou kvalitou výrobku a přirozeností všech materiálů, které byly k výrobě použity. Odborníci na mechy sbírají ručně a vybírají pouze ty nejlepší vzorky. Rostliny musí splňovat řadu požadavků a norem. Rostliny jsou ošetřovány speciálními prostředky, které nahrazují přírodní šťávy. V důsledku toho se všechny životní procesy v rostlinách zastaví. Mech proto zůstává čerstvý po mnoho let. Při zpracování mechu mu specialisté dávají potřebný tvar a strukturu, díky čemuž rostliny vypadají naprosto dokonale. Všechny použité produkty jsou bezpečné pro lidi i domácí zvířata. Takže takové obrazy lze instalovat i do ložnice nebo dětského pokoje.

Mech je navíc pokryt speciální barvou, která umožňuje dodat mechu požadovanou barvu. Tím se rozšiřuje nabídka dostupných modelů. Každý si tak může vybrat tu nejlepší variantu pro svůj byt.

Výběrem koupit stabilizované mechové panely, které si u nás můžete zakoupit, si můžete být jisti, že vám obraz bude sloužit minimálně 10 let. K výrobě se totiž používají jen ty nejlepší materiály. Pro výrobu rámů naši specialisté používají vysoce kvalitní materiály, které jsou zcela ekologické. Rámy vyrábí zkušení specialisté, kteří používají pokročilé techniky zpracování. Materiály pro výrobu jsou vybírány ručně, což určuje vzhled produktů. Materiály rámu jsou navíc ošetřeny speciálními impregnacemi, které prodlužují jejich životnost a chrání je před vlhkostí, párou a změnami teplot. Rámy také nejsou ovlivněny hmyzem. Kupte si tedy mechové panely, které u nás pořídíte za výhodné ceny, vydrží déle než jeden rok.

Jak pečovat o Mechové Obrazy

Při koupit mechové panely si můžete být jisti vysokou kvalitou výrobku. Tato dekorace vám dlouho vydrží. Zvláštní péče není nutná. Přesto vám doporučujeme dodržovat určitá pravidla, aby se vzhled obrázku nezkazil.

Umístěte proto obraz tak, aby byl chráněn před přímým slunečním zářením. Stabilizovaný mechový panel mohou při stálém působení ultrafialového záření vyhořet a může dojít i k deformaci struktury rostlin.

Rovněž stabilizované mechové panely by neměl být umístěn vedle topných spotřebičů. Vystavení vysokým teplotám může rostliny vysušit, což povede k negativním změnám ve vzhledu rostlin. Aby obrázek s mechem vypadal skvěle, doporučujeme povrch pravidelně čistit od prachu a jiných nečistot. K odstranění prachu nepoužívejte agresivní chemikálie, postačí měkký kartáč.

Ale mechová malba může vyschnout, pokud je místnost příliš suchá. Snažte se proto vytvořit příznivé mikroklima, aby vám obraz sloužil co nejdéle, aniž by ztratil svůj atraktivní vzhled.

Pokud potřebujete stylový a nevšední obraz stabilizovaný mech je tou nejlepší volbou. Do interiéru tak můžete vnést poznámky přírody, díky čemuž bude místnost útulnější a pohodlnější. A pro zpestření designu se vám bude hodit podsvícená mechová malba.

Pokud chcete zadat objednávku nebo máte nějaké dotazy, kontaktujte naše manažery. S výběrem stylových dekoračních prvků vám rádi pomohou. Vždy nasloucháme našim zákazníkům a rozšiřujeme nabídku dostupných modelů. Cena zůstává více než dostupná. Kvalitní, odolný a zcela bezpečný dekor si tedy může dovolit každý. Vyrobíme Vám unikátní dekor do Vašeho bytu, domu či komerčních prostor. Jsme si jisti, že výrobky z živého mechu překvapí všechny vaše hosty. S námi vytvoříte opravdu jedinečný interiér.